Dřevěná houpačka koník 3v1 - rozložená

Dřevěná houpačka koník 3v1 - rozložená

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

ROZMĚRY: cca 35 x 30 cm

19 € s DPH

Dostupnosť: MÁME SKLADOM

Výrobca: Český výrobce

Vďaka dômyselnej konštrukcii tejto univerzálnej hojdačky už nemusíte odrastajúcemu dieťaťu kupovať ďalšie varianty a veľkosti hojdačiek. Bezpečnostná hojdačka je určená pre deti od 6 mesiacov až do 3 rokov. Znížením ohrádky získame hojdačku pre deti staršie ako 3 roky a nakoniec po odstránení ohrádky umožňuje dostatočne priestranný sedák hojdania starším a skúseným deťom.

Použitý materiál je bukové a smrekové drevo, polypropylénové lano o priemere 10mm. Oceľové oká umožňujúce predĺženie a skrátenie polomeru pre hojdanie. Max.polomer pre hojdanie je 2 m. Nosnosť max.100 kg. Hojdačka má certifikát bezpečnostných požiadaviek. Drevená hojdačka sa dodáva v prírodnom stave. Dodávané v rozloženom stave, hojdačku musíte zostaviť od základnej dosky, po koníka (pre najmenšie deti). Konštrukcia drevené hojdačky 3 v 1 umožňuje po jednoduchej prestavbe využitie podľa veku a potrieb dieťaťa.

ROZMERY: cca 35 x 30 cm

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info